Par SIA "Latvijas Miesnieks"

Labākie gaļas izstrādājumi Latvijā un Eiropā.
image

SIA “Latvijas Miesnieks” dibināta 2014.gadā. Šobrīd pēc saražotās produkcijas apjoma ieņem vadošās pozīcijas. Uzņēmums savu produkciju realizē gan pircējiem Latvijā, gan eksportē uz Eiropu. Mēs uzturam pastāvīgus kontaktus ar Latvijas un ārvalstu partneriem, kuriem, izmantojot savu loģistiku, regulāri nodrošinām produkcijas piegādes. Mūsu pastāvīgie klienti ir veikalu tīkli un ēdināšanas uzņēmumi.

image

Produkcijas kvalitāte

SIA “Latvijas Miesnieks” nodrošina produkcijas kvalitāti. Iegādātie produkti uzņēmumā ir ražoti, ievērojot stingras kvalitātes kontroles prasības, tādā veidā vēlreiz apliecinot rūpes par mūsu produkcijas patērētājiem un nodrošinot, ka pie pircēja nonāk ne tikai kvalitatīvs, bet arī patēriņam drošs produkts.
image

Godīga komercdarbība

SIA "Latvijas Miesnieks" iestājas par atklātu, godīgu un caurspīdīgu komercdarbību, kas veicina izcilu un augstvērtīgu kvalitāti, kā arī nodrošina stabilus rezultātus ilgtspējīgā uzņēmējdarbībā.
image

Vīzija

Saglabāt līderpozīcijas Latvijas gaļas uzņēmumu tirgū, nostiprināt savas pozīcijas ārvalstu tirgos, būt patērētāju vidū atzītam augstas kvalitātes produktu izplatītājam un stabilam, uzticamam sadarbības partnerim.
image

Misija

Piedāvāt patērētājiem plašu, daudzveidīgu, augstas kvalitātes produkcijas klāstu. Nepārtraukti attīstīties un sasniegt arvien augstākus rezultātus. Ilglaicīgas un stabilas attiecības ar patērētājiem, kas balstās uz godīgumu, atklātību un lojalitāti.
image

Kvalitāte

SIA "Latvijas Miesnieks" nodrošina produkcijas nemainīgu kvalitāti, labāko cenu un, pateicoties savai loģistikai, pēc vienošanās savlaicīgu produktu piegādi veikaliem.
image
Birojs:
Rīga, Cesvaines 4,
kab. 201

Rakstiet mums

image